Parafia Matki Bożej przy Żłóbku
11 Grudzień 2017 08:42
Parafia
Strona Główna
Ogłoszenia Parafialne
Informacje o Parafii
Msze Święte
Nabożeństwa
Spowiedź
Modlitwy
Newsy
Linki
Kontakt
Klasztor Kobylin
Wspólnota
Postulat
Historia
Kalendarium
Sakramenty
Chrzest Święty
Pokuta
Eucharystia
Bierzmowanie
Kapłaństwo
Małżeństwo
Namaszczenie Chorych
Grupy parafialne
FZŚ
Domowy Kościół
Ministranci
Młodzież Franciszkańska
Rada Parafialna
Schola
Zespół Charytatywny
Żywy Różaniec
Podwórkowe Koło Różańcowe
Święci franciszkańscy
Franciszek
Antoni
Klara
Rok Wiary
List Apostolski
Duchowa adopcja na odległość
Księga Trzeźwości
Peregrynacja Różańca
Kontakt
Administrator
Ojciec Proboszcz
Kronika wydarzeń
2012
2013
Wspólnota
O. Ksawery Majewski OFM - gwardian, proboszcz, wicemagister postulatu, kustosz sanktuarium. Urodził się 04.07.1972 w Katowicach. Do Zakonu Braci Mniejszych w naszej Prowincji wstąpił w 1992 roku. Dnia 31.01.1998 roku złożył śluby wieczyste. Święcenia kapłańskie przyjął 01.05.1999 roku. Imieniny zakonne obchodzi 3 grudnia.

O. Walenty Piechaczek OFM - wikariusz domu i ekonom, magister postulatu. Urodził się 13.06.1982 w Czarnowąsach. Do Zakonu Braci Mniejszych w naszej Prowincji wstąpił w 2003 roku. Dnia 22.02.2009 roku złożył śluby wieczyste. Święcenia kapłańskie przyjął 22.04.2010 roku. Imieniny zakonne obchodzi 14 lutego.

O. Konstanty Saternus OFM - spowiednik. Urodził się 31.07.1936 w Katowicach Szopienicach. Do Zakonu Braci Mniejszych w naszej Prowincji wstąpił w 1952 roku. Dnia 16.12.1957 roku złożył śluby wieczyste. Święcenia kapłańskie przyjął 11.05.1962 roku. Imieniny zakonne obchodzi 11 marca.

O. Damazy Wyroba OFM - spowiednik. Urodził się 06.09.1943 w miejscowości Wola (gm. Miedźna, pow. Pszczyna). Do Zakonu Braci Mniejszych w naszej Prowincji wstąpił w 1963 roku. Dnia 02.08.1972 roku złożył śluby wieczyste. Święcenia kapłańskie przyjął 19.04.1973 roku. Imieniny zakonne obchodzi 11 grudnia.



O. Gedeon Kuliński OFM - kapelan Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie. Urodził się 31.03.1960 w Hrubieszowie. Do Zakonu Braci Mniejszych w naszej Prowincji wstąpił w 1982 roku. Dnia 05.05.1991 roku złożył śluby wieczyste. Święcenia kapłańskie przyjął 14.05.1992 roku. Imieniny zakonne obchodzi 7 września.

O. Masseo Senczek OFM - duszpasterz parafialny i katecheta, ojciec duchowny postulatu i nowicjatu. Urodził się 9 lipca 1985r. Do zakonu Braci Mniejszych w naszej Prowincji wstąpił w 2005r. Dnia 13.02.2011roku złożył śluby wieczyste. Święcenia kapłańskie przyjął 14.04.2012 roku. Imieniny zakonne obchodzi 21 września.
Miasto i Gmina Kobylin
Franciszkanie Kobylin
Trzej Towarzysze
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Statystyki
stat4u
298992 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie